Financieel

Update Special Lonen juni 2021

24 juni 2021

Update Special Lonen juni 2021

Deze update van de special bevat actuele cijfers van onder meer het minimumloon, premiepercentages werknemersverzekeringen, inkomensafhankelijke bijdrage Zvw, premies WW en arbeidskortingen, LIV en LKV en het gebruikelijk loon voor de dga. 

Tevens bevat deze editie actuele cijfers en informatie over de auto van de zaak, de mogelijkheden voor het vergoeden van kosten voor thuiswerken, de WKR, de Wet compensatie transitievergoeding en de Wet DBA.

Hoofdstuk 7 tot en met 10 in deze special gaan in op diverse coronagerelateerde maatregelen.

Mocht u vragen hebben over de nieuwsbrief dan kunt u uiteraard altijd contact met ons opnemen.

  1. Varia loon- en premieheffing
  2. Vervoer
  3. Werkkostenregeling
  4. Wet tegemoetkomingen loondomein
  5. Wet DBA
  6. Varia Arbeidsrecht
  7. Corona en thuiswerken
  8. NOW (Tijdelijke Noodmaatregel Overbrugging Werkgelegenheid)
  9. Corona en bijzonderheden werknemer
  10. Overige corona-actualiteiten voor werkgevers

Klik hier voor de nieuwsbrief


Ook interessant

Financieel

WNT-norm vanaf 2026 voor alle expatregelingen

18 februari 2026

Voor de expatregeling gelden strikte voorwaarden. Bij toepassing van de expatregeling (voorheen 30%-regeling) mag in 2026 maximaal 30% van het loon belastingvrij uitbetaald worden.

Financieel

Uber-chauffeurs toch geen werknemers

18 februari 2026

Bij het gerechtshof Amsterdam stond de vraag centraal of de Uber-chauffeurs die zich in hoger beroep aan de zijde van Uber schaarden, werknemers zijn.

Financieel

Waarschijnlijk meer btw bij overdracht auto tegen lagere prijs

18 februari 2026

Stel, een auto wordt tegen een lagere prijs dan de marktwaarde overgedragen van de bv aan een dga. Moet de btw in zo’n geval berekend worden over de lagere prijs of over de werkelijke waarde?