Archief

Tijdelijke bijstand zzp’er? Doe de Tozo-check!

3 april 2020

Bent u als ondernemer of zzp’er sterk in inkomen achteruitgegaan door het coronavirus, dan heeft u wellicht recht op een tegemoetkoming via de Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandige Ondernemers (Tozo). Of u hier recht op heeft, kunt u makkelijk te weten komen via de Tozo-check.


Ook interessant

Financieel

Andere partnerverdeling na rechtsherstel box 3 toegestaan!

14 april 2026

Kreeg u box 3-belasting terug van de Belastingdienst na het Kerstarrest van de Hoge Raad van 24 december 2021?

Financieel

Voorkom belastingrente met tijdige aangifte of voorlopige aanslag

14 april 2026

De Belastingdienst berekent 5% belastingrente als een (voorlopige) aanslag IB of Vpb 2025 vanaf 1 juli 2026 wordt opgelegd.

Financieel

Nieuwe fiscale regelingen voor startups en scale-ups

14 april 2026

Het kabinet wil start-ups en scale-ups fiscaal stimuleren met twee maatregelen: belastingheffing in box 3 door middel van vermogenswinst (in plaats van vermogensaanwas) én een lagere loonheffing op het inkomen uit aandelenopties voor werknemers. Ter financiering worden de meewerkaftrek en stakingsaftrek in de IB afgeschaft.